Bornova Tv Tamiri

  • Editör: mehmet - Salı, Mayıs, 2016

Televizyonlar hem göze, hem kulağa hitap eden cihazlardır. Bu özelliklerinden dolayı iç yapılarında birçok malzeme barındırmaktadır. Dolayısıyla zamanla kirlilikten, ısınmadan, voltajdan dolayı arızalanmalar meydana gelebilir.

Lcd tv tamiri ve led tv tamiri diğer (tüplü) televizyonların tamirine göre oldukça zordur. Eski tip televizyonlarda  herhangi bir arızalı parça gözle dahi tespit edilebiliyordu. Genelde gözle görülebilecek ve büyük olan bu parçalar lcd led televizyonların çıkmasıyla birlikte, daha da küçük hale geldiler. İşte bu sebepten dolayı bu tip tv’lerin tamir işlemleri ,arızalı parçaların tespit işlemleri oldukça profesyonel kişileri gerektirdi. Herhangi bir parçanın arıza tespitinin yapılması, bu parçanın diğer parçalara olan etkisinin tespit edilebilmesi, voltaj ve akım değerlerinin iyi hesaplanabilmesi, profesyonellik isteyen ve uzman kişilerin müdahale etmesi gereken çalışmalardır.

Lcd tv,led tv, full hd tv, 3d tv, curved tv’lerin olduğu şu zamanlarda, televizyon fiyatlarını da düşünerek arıza onarım ve montaj işlemlerinde uzman kişileri danışmakta fayda olacaktır. Aksi takdirde televizyonuna elveda demek zorunda kalabilirsiniz.

Efe çağ elektronik İzmir ili ve İzmir ili Bornova ilçesinde servis, montaj ve lcd tv led tv tamiri konusunda uzman olarak destek vermektedir.

Servis güzergahlarımız Bornova, Konak, Bostanlı,Karşıyaka,Buca, Alsancak ve çevre ilçelerdir.

Bornova tv tamiri

Bornova lcd tv tamiri

Bornova lcd led tv onarım merkezi

Servis desteği almak için tıklayınız.